KONST / Litografier / Färglitografi 12144090
nr 1214 4090
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Mälarvarvet. Signerad, numrerad 4/95. Motivet: 21x29 cm
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:24:45
28/10 16:56:29
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth